EXUS kredi yaşam döngüsü yönetimi konusunda uzmanlaşmış uluslararası kurumsal bir yazılım şirketidir. EXUS  karmaşık yazılım endüstrisini basit, erişilebilir  ve canlı bir yapıya çeviren vizyonu ile 1989 yılında kurulmuştur. EXUS’un ürünleri, müşterilerin ihtiyaçlarını anlayıp sıraya sokan, karmaşıklıkları basite indirgeyen ve akıllı aksiyona izin vermeyi hedefleyen ürünler olarak tasarlanmaktadır.

EXUS FINANCIAL SUITE (EFS), parekende, KOBİ ve kurumsal müşterilerin karşılaştıkları her bir kredi aşamasında erken risk tespitini içeren, tahsili geciken durumları, tahsilatları, yasal işlemler öncesini ve  yasal takibi kapsayan geniş  kapsamlı bir yazılım çözümüdür. Bugün, dünya çapındaki 12 ülkede kredi risk uzmanları, tahsilat performanslarını iyişletirmek için EFS Daily’ye güvenmektedir.

EXUS FINANCIAL SUITE (EFS) 5 ana uygulamadan oluşmaktadır:

  • EXUS Early Warning System
  • EXUS Collections
  • EXUS Collections Analytics
  • EXUS Legal Recoveries  
  • EXUS Collections Self Service

 

 

 

 

 

Londra’daki şirket müdürlüğü ile Atina ve Bahreyn’deki ofisler sayesinde, EXUS dünyada finansal organizasyonları ve telekom operatörlerini destekleyerek kredi risk yönetimlerini geliştirmek, stratejik kararlarında karar vermedeki güvenlerini arttırmak, ve arzulanan ve rekabetçi pazarlarda başarılı olmasını sağlamaktadır.  

Daha fazla bilgi için www.exus.co.uk  sitesini ziyaret edebilir yada EXUS’un blog sitesini www.collections.exus.co.uk/blog  ziyaret edebilirsiniz.